Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor/-ka CNC divize hydraulika

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29650260728 | aktuálnost: 29.07.2024

OSTROJ a.s.

Upřesňující informace

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
POŽADUJEME:
• Min. SŠ vzdělání strojního zaměření.
• Znalost programování v Autodesk Powermill
• Znalost CNC programování v systému Heidehain výhodou
• Znalost programování v Edge /CAM výhodou.
• Znalost normování a technologie strojírenské výroby.
• Znalost práce na PC (MS Office, IFS výhodou).
• Samostatnost, proaktivní přístup k práci.

NABÍZÍME:
• Týden dovolené navíc.
• Dotované firemní stravování.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Příspěvek na dopravu.
• Cafeterijní benefitní systém s kartou Benefit Plus
• Zvýhodněný telefonní program.
• Akce nejen pro zaměstnance (ples, sportovní den, dětský den, den otevřených dveří).
• Podporu volnočasových aktivit.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádí programování CNC obráběcích strojů.
• Provádí změny v konstrukční dokumentaci a odpovídá za jejich správnost.
• Zodpovídá za pracování konstrukční dokumentace
• Zodpovídá za vyřizování neshod ve výrobě.
• Provádí inventarizaci majetku, NV.

MOŽNÝ NÁSTUP: Ihned nebo dle domluvy

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS office, IFS výhodouPHP_EOLPráce s PC - obsluha CNC strojů znalost Autodesk Powermill, Heidehain výhodouPHP_EOL

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Těšínská 1586/66, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

OSTROJ a.s.