Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor/ka komunikačních zařízení - SW+HW+FW

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17451670708 | aktuálnost: 28.06.2024

ELGAS, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
- programování jednočipových procesorů v jazyce C/C++
- testování SW a tvorba dokumentace
- implementace komunikačních technologií do FW měřících přístrojů
Požadavky:
- vysoká škola, případně vyšší odborná škola technického směru (elektro)
- znalost architektury ARM procesorů
- znalost komunikačních technologií (GPRS, LTE, NB IoT)
- schopnost týmové spolupráce
- komunikativnost a zodpovědnost
- zájem o práci v oboru komunikační techniky vítán
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v dynamické polečnosti
- pružnou pracovní dobu
- přátelské pracovní prostředí a osobní přístup
- práci na zajímavých projektech ve zkušeném týmu vývojářů
- možnost dalšího profesního růstu
- zajímavé finanční ohodnocení
Plat: dle praxe a schopností
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Poznámka k jazykovým znalostem: základní znalost

Požadujeme

Jiné znalost architektury ARM procesorů znalost komunikačních technologiíPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Semtínská 211, Pardubice, 53353

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy