Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Programátor PLC (48-65.000 KČ)

referenční číslo: 57815 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme zkušeného a motivovaného specialistu na automatizační systémy, který se připojí k našemu dynamickému týmu. Budete se podílet na návrhu, vývoji a implementaci pokročilých automatizačních řešení pro průmyslové aplikace. Vaše práce bude klíčová pro zajištění vysoké efektivity a spolehlivosti našich zařízení. Zašlete svůj životopis a pracujte na pozici:

PROGRAMÁTOR PLC (48-65.000 KČ)

Náplň práce

  • Tvorba návrhů a koncepcí pro automatizační systémy podle specifikací a požadavků zákazníků
  • Vývoj a údržba softwarových aplikací pro řídicí systémy Siemens a Beckhoff
  • Příprava a revize elektro dokumentace pro speciální strojní zařízení
  • Uvádění nových systémů do provozu, jejich testování a následný servis
  • Aktivní účast na celém vývojovém cyklu zařízení, úzká spolupráce s výrobním týmem
  • Vytváření a průběžná aktualizace technické dokumentace a uživatelských manuálů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru automatizace, elektrotechniky nebo příbuzném oboru
  • Praktické zkušenosti s programováním PLC systémů
  • Znalost projektování elektro dokumentace (EPLAN nebo jiné CAD systémy)
  • Elektro vyhláška
  • Anglický jazyk velkou výhodou
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • Schopnost řešit technické problémy a analytické myšlení

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Zázemí v mezinárodní společnosti
  • Moderní prostředí
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Nástup možný IHNED
  • Lokalitu: Nové Město na Moravě

Mzda: 48 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika