Typ nabídky

Minimální mzda

Programující obsluha CNC laseru a CNC ohraňovacích lisů na Kladně

referenční číslo: 55752 | aktuálnost: 30.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro menší firmu zabývající se výrobou kovových polotovarů hledáme posilu do týmu programátorů, kteří programují CNC lasery a CNC ohraňovací lisy.
zpracování podkladů dle dokumentace zákazníka návrh optimálního řešení včetně výběru vhodného materiálu zpracování 3Ddesignu příprava programu pro CNC lasery a CNC ohraňovací lisy

Požadujeme

praxe na podobné pozici český nebo slovenský jazyk a znalost angličtiny na pokročilé úrovni čtení technické dokumentace prostorová představivost a zkušenost s 2D/3D CAD programy znalosti z oboru strojírenství a materiálů znalost práce s programem TruTops BOOST a Lantek výhodou

Nabízíme

flexibilní pracovní dobu motivující finanční ohodnocení a variabilní složka dle výkonu stravné za každý odpracovaný den smlouvu na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené možnost kariérního růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Vlčková Diddenová
+420 602 117 669