Typ nabídky

Minimální mzda

Project Quality Leader

referenční číslo: 56755 | aktuálnost: 08.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nově otevřeného výrobního závodu na zpracování plastů hledám Project Quality Leadera
plánování a kontrola kvality projektů plánování úkolů v oblasti kvality provádění procesních auditů u dodavatelů zastupování interních i externích zákazníků v jejich projektech vytváření a ověřování souborů PPAP rozhodování o zastavení projektů, pokud budou indikátory kvality/nákladů/termínů vážně ovlivněny

Požadujeme

zkušenosti s řízením kvality projektů zkušenost minimálně 5 let znalost systémů kvality a souvisejících nástrojů (FMEA, APQP, MSA, SPC) komunikativní znalost angličtiny a češtiny (výhodou je znalost němčiny)

Nabízíme

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr 13. mzda jednosměnný provoz dotované jídlo na pracovišti 5 týdnů dovolené … a zkušenost s rozjížděním nového závodu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl