Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant elektro - šance pro juniory

referenční číslo: 55188 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do naší rodinné firmy hledáme někoho šikovného se zkušenostmi z oboru elektro, koho už nebaví práce v terénu nebo u stroje, a rád by údržbu nebo servis strojního zařízení vyměnil za práci v kanceláři. Měl by to být někdo, kdo si s prací na počítači poradí levou zadní a má fajn technický background.
Projekční činnost v oboru FVE, měření a regulace Zpracování všech stupňů projektové dokumentace Komunikace s klienty a spolupráce s kolegy z dalších oddělení a občasné výjezdy do terénu

Požadujeme

Jste způsobilý pro práci v elektrotechnice (dle NV 194/2022 Sb. / Vyhláška 50 § 6), nebo může nabídnout jiný typ vzdělání či zkušenosti z tohoto oboru.

Nabízíme

Bonusy ze zakázek Stravenkový paušál Flexibilní pracovní doba s možností práce z domu Naučíme vás pracovat s našimi programy a systémy, a vybavíme vás firemním telefonen a notebookem Máme fajn, příjemné pracovní prostředí přímo v Hodoníně, kde najdete všechno, co je k práci potřeba. Je u nás rodinná atmosféra a myslíme si, že se dá na všem dohodnout, když je vůle.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Kateřina Procházková
+420 734 767 540