Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant energetických staveb | příležitost pro absolventy SŠ a VŠ

referenční číslo: 55690 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní projekční kanceláře v Ostravě hledáme posilu na pozici projektanta energetických staveb. Nejste specialista na tento druh stavby? Nevadí! Jsme otevření i těm kandidátům, kteří se tímto směrem chtějí vyprofilovat a učit se něco nového. Důležité je umět pracovat v AutoCADu a mít ŘP.
projektování svěřené zakázky příprava projektové dokumentace práce v programu AutoCAD komunikace s investorem výjezdy do terénu (MS kraj)

Požadujeme

min. SŠ vzdělání v oboru staveb znalost programu AutoCAD samostatnost, proaktivita chuť učit se pozitivně naladěná mysl

Nabízíme

zajímavé mzdové ohodnocení bonusy ke mzdě 25 dnů dovolené 2 dny volna navíc flexibilní pracovní doba příspěvek na penzijní připojištění možnost ubytování v garsonce zdarma příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura