Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant – energetika

referenční číslo: 57922 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte příležitost, jak uplatnit své znalosti v oboru elektro a podílet se na inovativních projektech v oblasti energetiky? Připojte se k sehranému týmu a buďte součástí projektů, které mají skutečný dopad! Menší česká firma nabízí nejen skvělou pracovní příležitost, ale také přátelské prostředí a prostor pro váš osobní i profesní rozvoj.
Návrhy a tvorba projektové dokumentace elektro Koncepční návrhy a projektová dokumentace v oblasti energetiky (vyvedení výkonu, silnoproudé rozvody) Možnost podílet se na modelování a návrzích fotovoltaických systémů Provádění základních výpočtů a analýz instalací Úzká spolupráce s projektovým manažerem na realizaci projektů Komunikace s úřady a správci inženýrských sítí

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektro (silnoproud/slaboproud) Zkušenost s projektováním, znalost programu AutoCAD (případně ArchiCAD, BrisCAD) Orientace v technických normách ČR Samostatnost, odpovědnost, pečlivost a týmová spolupráce Zkušenost s realizací projektů FVE nebo jinými obnovitelnými zdroji výhodou Znalost AJ (není podmínkou)

Nabízíme

Atraktivní mzdu s motivačním systémem odměn Týden placené dovolené navíc Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Přátelské pracovní prostředí, skvělý tým kolegů, kteří Vám vždy poradí Možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu Krásné kanceláře pod Vyšehradem Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika