Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant fotovoltaických elektráren - 100% homeoffice

referenční číslo: 55607 | aktuálnost: 28.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vaším úkolem bude připravovat technická řešení a projektové dokumentace FVE pro rodinné domy i velké FVE. Práce je převážně z domova. Stabilní zázemí společnosti je v Litoměřicích.
připravovat technická řešení a projektové dokumentace FVE pro rodinné domy i velké FVE

Požadujeme

zkušenost s projektováním FVE pro rodinné domy nebo firmy zájem a odvaha učit se nové věci anglický nebo německý jazyk výhodou organizační schopnosti technické vzdělání

Nabízíme

příjemné zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti přátelský a výborný tým spolupracovníků práce „home office“ možnost být součástí nového, atraktivního projektu s velkým potenciálem možnost spolupráce buď na HPP nebo na IČO
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079