Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29685940723 | aktuálnost: 06.08.2024

KUBÍČEK VHS, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
o Zpracovávání technické a projektové dokumentace
o Vedení a realizace projektů
o Vývoj nových technických řešení na míru zákazníkům
o Spolupráce s výrobou a dohled nad správnou realizací daných zakázek
o Komunikace se zákazníky po technické stránce

Požadavky na uchazeče:
o SŠ/VŠ vzdělání strojního nebo stavebního směru
o Min. 5 let praxe jako strojní konstruktér / technolog / projektant
o Technické myšlení a orientace v oblasti strojírenství
o Samostatnost, časová flexibilita, zodpovědný přístup k práci a ochota cestovat
o aktivní AJ výhodou

Platové podmínky:
o Hrubá měsíční mzda 35.000,- - 45.000,-

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Maršíkovská 615, Velké Losiny, 78815

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený