Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant/ka elektro

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28034500785 | aktuálnost: 28.06.2024

GDF spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: Tvorba projektové dokumentace silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace v různých projektových stupních

Požadavky:
- minimální vzdělání SOŠ v oboru elektro nebo IT
- orientace v oblasti elektro - jistící a spínací technika, PLC, bezpečnostní obvody, snímače, elektrické pohony, frekvenční měniče apod.
- znalost projektování v AUTOCAD
- samostatnost
- aktivita
- zodpovědnost

Nabízíme:
- po zkušební době platový růst
- roční mimořádné odměny
- firemní benefity - příspěvek na stavování, vánoční dovolená
- možnost profesního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
Realizace zakázek po celé ČR a v Polsku. Pracovní doba 6:30 - 15:00 - po dohodě s možností přizpůsobení. Kontakt: e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC MS OfficePHP_EOLČinnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. §6 a vyššíPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: 28, Oskava, 78801

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy