Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant/ka mostních konstrukcí - mzda DLE zkušeností

referenční číslo: 57998 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s projektováním mostních a inženýrských konstrukcí a chcete se profesně posunout? Nebo jste naopak absolventem ve stavebním oboru a hledáte své první pracovní uplatnění? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí skvělého týmu!

Prosperující společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

PROJEKTANT/KA MOSTNÍCH KONSTRUKCÍ - MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

  • Tvorba a revize mostních a inženýrských konstrukcí na všech úrovních projektové dokumentace
  • Monitorování aktuálních trendů ve stavebnictví a jejich implementace
  • Konzultace a schvalování dokumentace
  • Spolupráce s týmy z jiných technických oborů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se stavebním zaměřením
  • Znalost AutoCAD případně obdobného programu
  • ŘP sk. B - výhodou
  • Znalost anglického jazyku - výhodou

Nabízíme

  • Vhodné i pro absolventy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání
  • Účast na zajímavých projektech
  • Motivující odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Ostrava

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura