Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant/ka mostů a konstrukcí - Brno

referenční číslo: 2000318069 | aktuálnost: 05.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který svým zákazníkům zajišťuje komplexní projekci dopravních staveb a inženýrskou činnost v oboru dopravy, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Projektant/ka mostů a konstrukcí.

Hledáme jak zkušené odborníky v oboru, tak i studenty či čerstvé absolventy, kteří se do jednotlivých částí projektů budou zapojovat postupně. Pomoc při zapracování od zkušených kolegů je samozřejmostí.

Vaše náplň práce:

  • Vytváření dílčích částí projektů nebo celých projektů
  • Koordinace návrhu projektů s investory, s členy týmu a subdodavateli
  • Projednávání staveb s příslušnými orgány a dotčenými organizacemi, komunikace s úřady
  • Statické výpočty
  • Autorský dozor na stavbách, průzkum železničních tratí a stanic zejména v České republice a na Slovensku

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání (oblast stavebnictví)
  • Zkušenosti v oblasti železnic velkou výhodou
  • Technické myšlení
  • Dobrá znalost práce s AutoCAD a příbuznými SW
  • Uživatelská znalost práce s MS Office
  • ŘP sk. B výhodou
  • Chuť se neustále vzdělávat

Nabízíme:

  • Práce v mladém a přátelském kolektivu, kde Vám kolegové pomohou růst
  • Práce v rychle se rozvíjejícím prostředí (BIM, využití dronů, na míru vyvíjení SW)
  • Možnost pracovat na zajímavých projektech
  • Vzdělávání podporované a dotované společností (odborné kurzy a školení), možnost kariérního růstu
  • Práce na HPP – plný úvazek, možný i zkráceného úvazků či brigády (minimálně 2 dny v týdnu)
  • Notebook, mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • Pružná pracovní doba s pevnou částí 9:00 – 14:00h
  • Po zapracování možnost částečné práce z domova
  • Mzda v závislosti na Vašich zkušenostech 40 000 – 80 000 Kč, u zkušených odborníků v oboru možnost vyšší mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Zvýhodněná karta na Vámi preferované aktivity (sport, kultura apod.)
  • Možnost zapůjčení firemních vozů i pro soukromé účely
  • Teambuildingy
  • Kanceláře: Brno (bezproblémové parkování zdarma před kanceláří společnosti), kanceláře též v Prostějově, Bratislavě

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Reality

Profese: projektant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce