Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant/konstruktér pozemních staveb | Ostrava

referenční číslo: 55198 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menší ostravské projekční a inženýrské kanceláře hledáme posilu na pozici projektanta pozemních staveb nebo konstruktéra, který kolegům pomůže s dílčími úkoly projektu. Společnost se zabývá ocelovými konstrukcemi a průmyslovými objekty. Těšit se můžete na prima partu kolegů, zajímavé pracovní podmínky a atraktivní projekty.
Projektování svěřené zakázky v oblasti pozemních staveb Práce v programu CAD Komunikace s vedoucím oddělením, kolegy Zastupování společnosti u investora

Požadujeme

Praxe jako stavební projektant 1-2 roky Výhodou je zkušenost s projektováním železobetonových konstrukcí a s vytvářením podrobných výkresů výztuže Znalost práce v AutoCAD Znalost práce v Revit výhodou Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Stabilní pracovní pozice s atraktivní mzdou Odměny ke mzdě 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravné Možnost se rozvíjet, možnost dalšího vzdělávání Příjemné pracovní prostředí Zajímavé projekty
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura