Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant mostů a inženýrských konstrukcí

referenční číslo: 56196 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Projekční kancelář s dlouhou tradicí aktuálně nabízí skvělou příležitost pro odborníky se zaměřením na mosty a inženýrské konstrukce. Pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty!
Návrhy a posouzení mostů a inženýrských konstrukcí ve všech stupních projektové dokumentace Práce především v programu AutoCAD a Microstation Jednání s úřady a dalšími zainteresovanými stranami Sledování nových trendů ve stavebnictví a jejich využívání Další nutné související práce při projekční činnosti Možnost soustředit se na projekty ocelových mostů a lávek

Požadujeme

Vzdělání stavebního směru se zaměřením na mosty nebo konstrukce staveb Praxe v oboru výhodou Řidičský průkaz skupiny B Znalost AJ, NJ – výhodou

Nabízíme

Stabilní zázemí a jistotu zaměstnání Možnost pracovat na významných infrastrukturních projektech Motivační finanční ohodnocení Podporu při dalším vzdělávání a rozšiřování kvalifikace Možnost profesního růstu Pružnou pracovní dobu Týden placené dovolené navíc Příspěvek na stravné Multisport kartu Firemní akce (sportovní i společenské)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura