Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant pozemních staveb | 13. + 14. plat

referenční číslo: 57797 | aktuálnost: 26.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro projekční kancelář s příjemným pracovním prostředím a s přátelskou atmosférou v centru Ostravy hledáme kandidáty na pozici projektant pozemních staveb. Těšit se můžete na malý kolektiv, zajímavé projekty a atraktivní mzdu + odměny.
Účast na zajímavých projektech Tvorba projektové dokumentace Účast na jednáních s účastníky výstavby a další nutné související činnosti při projektové práci Kooperace s ostatními profesními středisky společnosti, komunikace s obchodními partnery

Požadujeme

Stavební vzdělání Praxe na pozici projektant - výhodou Znalost programu AutoCAD Zodpovědnost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, týmová spolupráce ŘP sk. B

Nabízíme

Stabilní zázemí a trvalou a perspektivní práce na významných projektech v ČR Zajímavé mzdové ohodnocení + měsíční odměny Letní a vánoční prémie (dle hospodářského výsledky, často ve výši měsíční mzdy) HPP či možnost brigády 5 týdnů dovolené Stravenky Pružná pracovní doba Moderní pracoviště v centru města Moderní SW a HW Přátelská atmosféra na pracoviště Školení a podpora v profesním růstu Nástup ihned nebo po dohodě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura