Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant silničních / dopravních staveb (50-65.000 Kč)

referenční číslo: 57963 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval/a jste SŠ /VŠ stavebního směru, ideálně Dopravní stavby? Máte zkušenosti s projektováním silničních/dopravních staveb? Jste aktivním řidičem? Hledáte stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu?

Pak hledáme právě Vás!

Stavební společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PROJEKTANT SILNIČNÍCH / DOPRAVNÍCH STAVEB (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování projektů silničních/dopravních staveb
  • Spolupráce se specialisty subdodavateli
  • Vytváření projektové dokumentace
  • Příležitostná kontrola stavby
  • Komunikace s investory a úřady

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (ideálně Dopravní stavby)
  • Praxi v projektování
  • Znalost programu AutoCad
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na HPP
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na zajímavých projektech
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura