Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant TZB se služebním autem (45-65.000 Kč)

referenční číslo: 58297 | aktuálnost: 27.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Chceš pracovat jako projektant a k tomu mít služební auto? Máš technické vzdělání a domluvíš se anglicky nebo německy? Chtěl/a bys časem svoji kariéru posunout výš? Paráda!

Pošli mi CV a začni pracovat jako:

PROJEKTANT TZB SE SLUŽEBNÍM AUTEM (45-65.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh řešení dle požadavků klienta v souladu s technickými a bezpečnostními normami
  • Technická podpora během obchodních jednání
  • Odborné poradenství klientům
  • Vedení technické dokumentace
  • Péče o katalog produktů

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání v technice (ideálně obor TZB)
  • Komunikativní angličtina nebo němčina
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Praxe v AutoCad, SAP - výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Firemní telefon, notebook
  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Stravenky / příspěvek na stravování
  • Občas možnost Home Office
  • Možnost profesního růstu
  • Lokalitu: Praha - západ

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství