Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektant (vhodné i pro juniory)

referenční číslo: 57213 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám projektanta, který se bude podílet na projektování a plánování zdravotnických zařízení. Přidejte se do týmu prosperující české společnosti, rádi vás mezi sebou přivítají. Šanci mají i čerství junioři, dostanete zde příležitost rozjet si svoji kariéru.
Projektování na míru dle požadavků klienta v oblasti zdravotnictví Koordinace projektových prací se všemi potřebnými profesemi Tvorba rozpočtů k projektové dokumentaci Příprava podkladů pro výrobu Jednání s partnery při tvorbě projektové dokumentace

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického směru Zkušenosti a praxe v projektovém řízení Orientace ve stavební projektové dokumentaci Znalosti práce se SW AutoCAD Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat Komunikační dovednosti a chuť dotahovat úkoly Znalost technické normy na medicinální plyny není podmínkou, ale příjemným bonusem

Nabízíme

Práci, která má smysl v prosperující české společnosti s dlouholetou tradicí Pracovní poměr na dobu neurčitou s flexibilní pracovní dobou Telefon i pro soukromé účely Rozumné finanční ohodnocení + bonusy Benefitní program – sport, volný čas, vzdělávání Prostředí mimo korporát a tým, který je připraven vždy pomoci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura