Typ nabídky

Minimální mzda

Projektant vodohospodářských staveb

referenční číslo: 56191 | aktuálnost: 17.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Projekční kancelář s dlouhou tradicí aktuálně nabízí skvělou příležitost pro odborníky se zaměřením na vodohospodářské stavby.
Spolupráce na projektech vodohospodářských staveb různého rozsahu dle Vašich zkušeností Návrhy jednodušších vodohospodářských staveb Po zapracování samostatná práce na komplexnějších projektech Jednání s úřady a dalšími zainteresovanými stranami Další nutné související práce při projekční činnosti

Požadujeme

Vzdělání stavebního směru, zaměření na vodohospodářské stavby Praxe v oboru výhodou Řidičský průkaz skupiny B Znalost AJ, NJ – výhodou

Nabízíme

Stabilní zázemí a jistotu zaměstnání Motivační finanční ohodnocení Podporu při dalším vzdělávání a rozšiřování kvalifikace Možnost profesního růstu Pružnou pracovní dobu Týden placené dovolené navíc Příspěvek na stravné Multisport kartu Firemní akce (sportovní i společenské)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura