Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový/á manažer/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29576940756 | aktuálnost: 28.06.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň
Zajišťování úkolů spojených s přípravou a řešením národních a mezinárodních projektů/grantů;
Administrativní podpora řešitele projektu – příprava podkladů pro finanční a technické řízení projektu;
Zajištění komplexního procesu administrace dotace – zpracování monitorovacích zpráv, žádostí o platbu, vypořádání připomínkovacích řízení, změn projektu, přehledů, řešení nesrovnalostí, zajištění publicity, vedení dokumentace a evidence projektů apod.;
Plánování čerpání rozpočtu v souladu s aktivitami projektu – monitoring čerpání rozpočtu projektu a jeho aktualizace, koordinace zpracování účetních dokladů v souladu s požadavky na projekt apod.;
Kompletace účetních dokladů (objednávky, faktury…) ke svěřeným projektům, kontrola správnosti a časové posloupnosti;
Monitorování a vyhodnocování aktuálních dotačních výzev a dotačních podmínek a pravidel – odpovědnost za jejich dodržování;
Další činnosti související s realizací tuzemských a mezinárodních projektů – např. komunikace s manažerem přiděleným poskytovatelem dotace, diseminace výsledků apod.;
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru výhodou);
Anglický jazyk minimálně na úrovni B1 (slovem i písmem);
Znalost problematiky strukturálních fondů, případně dalších mezinárodních, tuzemských grantových schémat;
Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou;
Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce;
Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu;
Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka;
Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.);
Trestní bezúhonnost.
Nabízíme
Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu;
Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty;
Možnost osobního i profesního rozvoje;
Další zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, indispoziční volno, příspěvek na stravování, příspěvek na kurzy AJ, univerzitní školka).
Nástup: ihned
Pracovní úvazek: 1,0
Nástupní hrubá mzda: mzdové ohodnocení 27.000 – 50.000 Kč dle pracovních zkušeností. Místo výkonu práce: MEVPIS FROV JU, Na Valše 207, 389 01 Vodňany
Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte Ing. Evě Slabší na e-mail: eslabsi@frov.jcu.cz nebo na adresu Fakulta rybářství a ochrany vod, děkanát FROV JU, Zátiší 728/II, 389 25 Vodňany, nejpozději do 18. 7. 2024
Více informací na http://www.frov.jcu.cz/cs/home-button/uredni-deska/volna-pracovni-mista

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: B1

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz BPHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 27 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Valše 207, Vodňany, 38901

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy