Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr mimo automotive

referenční číslo: 56395 | aktuálnost: 25.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k firmě rodinného typu (cca 200 zaměstnanců v Rožnově, centrála v zahraničí), která si zakládá na přátelském a otevřeném prostředí. Čeká vás mladý a dynamický tým, kde si navzájem pomáhají a podporují se. Společným cílem je nejen splnit, ale i překonat očekávání zákazníků a zajistit jejich maximální spokojenost. Stejně důležitá je i spokojenost zaměstnanců, kterým nabízí možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Pokud hledáte práci, kde budete cítit skutečné zapojení a uznání, pak je tato pozice pro vás jako stvořená. Místo výkonu práce je Rožnov pod Radhoštěm, nejedná se o automotive. Firma se zabývá výrobou specifických produktů, které mají využití v různých odvětví průmyslu.
Testování a implementace nových technologií a materiálů. Spolupráce a sdílení dat s mateřskou společností. Technická podpora při komunikaci s dodavateli a prodejním týmem. Příprava a upřesňování výrobních parametrů. Správa a aktualizace projektové dokumentace. Plánování a koordinace počáteční výroby. Úpravy a optimalizace stávajících projektů. Pravidelné reportování o stavu projektů.

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru. Praktické zkušenosti z podobné pozice. Znalost výrobních procesů a technologií. Výborné komunikační a organizační schopnosti. Samostatnost i schopnost týmové spolupráce. Komunikativní znalost anglického jazyka, znalost němčiny výhodou. Schopnost číst a interpretovat technickou dokumentaci.

Nabízíme

Dynamické a inovativní pracovní prostředí s velmi stabilním týmem Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. Účast na zajímavých mezinárodních projektech. Smlouvu na odbu neurčitou 25 dní dovolené Flexibilní pracovní dobu s možností občasného home office Příspěvek na životní a důchodové pojištění Multisportkartu Stravenkový paušál
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl