Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr s AJ | atraktivní mzda

referenční číslo: 55888 | aktuálnost: 06.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilního non-automotive závodu obsazujeme pozici projektového inženýra, který se bude zaobírat přidělenými projekty v přiděleném výrobním úseku a zlepšovat tak procesy a výsledky celého závodu. Těšit se můžete na globální pozici, kde budete s dalšími kolegy sdílet procesy a know-how! Odměnou bude nejen atraktivní mzda, ale i celá řada benefitů.
spolupráce v týmech za jednotlivá oddělení k optimalizaci procesů a zvýšení produktivity využití lean metod - projekty na neustálé zlepšování koordinace CAPEX projektů řešení zmetkovitosti a její snižování odpadové hospodářství - nakládání s odpadem HSE projekty, reporting KPIs spojené s bezpečností a faktorů zátěže (hluk, prach...) energetické hospodářství - spotřeba a úspora energie poznat a rozumět procesům a specifikům válcovny (potenciál vést výrobu)

Požadujeme

technické vzdělání, např. strojírenství (chemické vzdělání velkou výhodou) zkušenosti z výrobního prostředí na pozici procesní inženýr, lean specialista, projektový inženýr apod. AJ komunikativní B2 zkušenosti s HSE projekty ochota cestovat (zahraniční cesty) chuť učit se, vzdělávat se, posouvat se

Nabízíme

atraktivní mzda flexibilní pracovní doba jazykové kurzy AJ 5 týdnů dovolené slevy u partnerů společnosti sportovní den pro zaměstnance možnost dalšího vzdělávání a školení osobní a kariérní růst podpora ze strany vedení příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl