Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový inženýr ve strojírenství (až 60 tisíc)

referenční číslo: 54995 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme kolegu (či kolegyni) pro zavádění nových projektů do výroby. Umíte komunikovat, koordinovat běh věcí a hlídat, zda se termíny včas plní? Máte technický background? Potom nám pošlete životopis, ať se můžeme potkat.
Koordinace zavádění nových projektů do výroby Spolupráce s lidmi z výroby, vývoje, kvality Komunikace se zákazníkem Dohled nad plněním termínů

Požadujeme

Technické vzdělání Čtení technické dokumentace Praxe je bonus

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc Bonusy Pružnou pracovní dobu Závodní jídelnu Podporu vzdělávání a růstu A další firemní benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management