Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový inženýr - zdravotnický průmysl (mzda 70 000 - 90 000 Kč)

referenční číslo: 55989 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením a koordinací projektů v oblasti farmacie? Máte komunikativní angličtinu pro každodenní využití? Tak hledáme právě vás. Hledáme posilu do projektového týmu v menší rodinné firmě se zaměřením na zdravotnictví. Pošlete nám svůj životopis.
vedení a koordinace projektů automatizace a návrh inovací u stávajících a nových procesů plánování investic a kontrola plnění rozběhnutých projektů spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů provádění technologickcýh změn dle příslušných norem výběh vhodných dodavatelů řízení kvality u projektů zajištění kvality ŽP, BOZP a PO spolupráce napříč celým výrobním oddělením

Požadujeme

minimálně ukončené SŠ vzdělání zkušenosti s vedením projektů předchozí praxe z farmacie komunikativní angličtina (B2- C1)

Nabízíme

odměny ke mzdě stravenky v hodnotě 130 Kč týden dovolené navíc příspěvek na dopravu jazykové kurzy v pracovní době závodní stravování flexibilní pracovní doba rodinné prostředí firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie