Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový koordinátor (60 - 70.000 KČ)

referenční číslo: 58125 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví Vás práce na nových projektech? Chcete být důležitou součástí ve výrobní společnosti, kde bude Vaše kompetence řízení procesů souvisejících s novými projekty? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou na pozici:

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR (60 - 70.000 KČ)

Náplň práce

• Koordinace týmu pro nové výrobní projekty
• Řízení výrobních projektů (např. přesun zařízení, zvýšení efektivity)
• Zavádění výroby nových produktů
• Sledování harmonogramu a dodržování termínů
• Reporting stavu projektů a klíčových ukazatelů
• Spolupráce s inženýry a projektovým týmem
• Účast na poradách a školeních

Požadujeme

  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Zkušenost s řízením projektů
  • Znalost metod při tvorbě produktu a procesu a jeho ověřování
  • Povědomí o normě IATF 16949
  • Znalost principů pro návrh výrobku a výroby, dále FMEA a PPAP

Nabízíme

  • Variabilní bonusový systém
  • 25 dní dovolené
  • zdravotní volno
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Kafetérie
  • Možnost dalšího vzdělávání

Lokalitu: Nový Jičín

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství