Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manager pro kabelové svazky

referenční číslo: 55282 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám zkušeného projektového manažera, který se bude starat o řízení a koordinaci projektů v oblasti automotive výroby. Pokud se domluvíte anglicky, zvládáte plánovat a dosahovat cílů projektu, tak tato pozice je určena právě pro Vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis.
zodpovědnost za vedení a řízení projektu koordinace projektového týmu tvorba projektové dokumentace a cenových nabídek pro nové projekty příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série, vzorkování nového výrobku zlepšování výrobních procesů a produktů komunikace v anglickém jazyce s kolegy ze zahraničí

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzděláním v oboru elektro nebo strojírenství AJ: aktivně slovem i písmem zkušenosti z pozice projektového managera - výhodou

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení flexibilní pracovní doba 5 týdnů volna dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Věda a výzkum, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072