Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer (60-70.000 Kč)

referenční číslo: 58140 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s vedením technických projektů? Ideálně v rámci stavebnictví či energetiky?

Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

Rostoucí česká společnost hledá posilu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER (60-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Komplexní řízení nových projektů
  • Řízení změn v projektu, návrh řešení a kooperace na jejich implementaci
  • Spolupráce na definování obsahu, rozsahu, cílů a proveditelnosti investičních a procesních projektů
  • Tvorba a monitoring projektových plánů s důrazem na efektivitu
  • Dodržování požadované kvality a časového rámce projektů
  • Efektivní alokace zdrojů
  • Vyhodnocování a poskytování zpětné vazby k úspěšnosti projektů
  • Koordinace práce členů projektového týmu
  • Komunikace a spolupráce s kolegy napříč společností i s externími partnery
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ s maturitou
  • Praxi minimálně 3 roky v oblasti projektového managementu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Uživatelskou znalost MS Office
  • Výhodou znalosti v oblasti energetiky
  • Výhodou Certifikace PMI/PRINCE2/IPMA

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na dovolenou a sport
  • Příspěvek na PP
  • Školení a rozvoj
  • Společné akce
  • Termín nástupu: IHNED/dle domluvy
  • Lokalita: Benešov

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Technika, elektrotechnika, Strojírenství