Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer automotive, Vsetín

referenční číslo: 56674 | aktuálnost: 13.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přemýšlíte kam nasměrovat svou kariéru? Pohybujete se v oblasti projektů v automotive? Angličtina pro Vás není problém a jste ze Vsetína nebo je pro Vás tato lokalita dojezdem v pořádku?
AJ využijete na 100% jak v psané tak v mluvené formě, protože budete působit v mezinárodním pracovním týmu Budete mít na starosti projekt od A do Z, od převzetí až po předání do sériové výroby V rámci projektů budete koordionovat všechny externí i interní náklady, termíny a kvalitu Nevyhne se Vám ani plánování projektu z hlediska průběhu, personálu a dalších kapacit Pokud bude potřeba řešit změnové řízení a k tomu potřebnou projektovou dokumentaci, tak to bude také Vaším úkolem Komunikace se zákazníkem i s dodavateli Závěrečné přezkoušení po uzavření jednotlivých fází projektu Kontrola projektu dle normy A-SPICE

Požadujeme

Technický background, nejlépe vzdělání technického směru Praxe z prostředí automotive Povědomí o A-SPICE Zkušenost s řízením projektů v oblasti automotive Znalost autmobilového SW výhodou Aktivní znalost AJ

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj Jazykové kurzy na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba Home Office Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 6.000 Kč ročně Věrnostní bonus až 12.000 Kč dle odpracovaných let Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti) Příspěvek na firemní stravování Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl