Typ nabídky

Minimální mzda

Projektový manažer e-commerce - spuštění nového market place

referenční číslo: 55393 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Úspěšná rodinná společnost zabývající se expresní přepravou zásilek po celém světě, hledá projektového manažera, který bude zodpovědný za vytvoření nového internetového obchodu na Ukrajině, který bude distribuovat mnoho významných značek. Pozice je vhodná pro kandidáty, kteří mají dlouholeté zkušenosti s řízením e-commerce a ovládají kromě češtiny také angličtinu. Odměnou Vám kromě mzdy budou také bonusy, flexibilní pracovní doba, home office, možnost kariérního růstu a sestavení vlastního týmu. Kanceláře v Praze 6 u letiště. Spolupráce na HPP.
navrhnete, vypracujete a následně implementujete strategie pro budoucí internetový obchod sestavíte časové harmonogramy, rozpočty a zdroje pro realizaci projektu budete koordinovat a řídit všechny fáze projektu od návrhu až po spuštění a následnou údržbu dodržovat stanovené termíny a rozpočty identifikujete potenciální problémy a navrhnete řešení budete analyzovat výkon e-shopu a hledat oblasti pro zlepšení testovat a optimalizovat uživatelský zážitek a nákupní proces sestavíte tým, který bude na tomto projektu pracovat a budete ho řídit a motivovat po spuštění e-shopu budete plně řídit chod celého projektu

Požadujeme

dlouholeté zkušenosti s řízením/vybudováním e-shopů pokročilá znalost češtiny komunikativní znalost angličtiny velkou výhodou Vám bude znalost ukrajinštiny nebo ruštiny výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem bonusy, které se budou odvíjet podle Vašich výsledků flexibilní pracovní doba home office občerstvení na pracovišti slevy na firemní produkty zahraniční služební cesty společenské firemní akce možnost kariérního růstu a sestavení vlastního týmu přátelská atmosféra rodinné společnosti kanceláře v Praze 6 u letiště k dispozici firemní parkoviště spolupráce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Služby, osobní služby, au-pair