Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer/manažerka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29604880733 | aktuálnost: 28.06.2024

Charita Frýdek - Místek

Upřesňující informace

z:24/6/2024
Náplň práce:
- sledování dotačních příležitostí
- příprava projektových žádostí: zpracování žádostí, kompletace a podání žádostí
- průběžný a závěrečný monitoring probíhajících projektů
- vedení evidence projektů
- jednání s poskytovateli dotací, grantů a darů
- koordinace a vyplňování statistických ukazatelů poskytovaných ostatním subjektům
- zpracování žádostí na veřejnou sbírku, průběžná kontrola veřejné sbírky, zpracování průběžného a závěrečného vyúčtování.
Požadujeme:
minimální požadavky:
- min. VOŠ vzdělání
- předložení výpisu z RT
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikační schopnosti, flexibilita
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zodpovědnost, spolehlivost
- ochota učit se.
Výhodou:
- zkušenosti s přípravou žádostí o dotace výhodou
- zkušenosti s realizací projektů financovaných EU výhodou
Nabízíme:
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
- pracovní smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
- možnost seberealizace
- předpokládaný nástup srpen 2024.
Strukturovaný životopis zasílejte do 31.7.2024 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Přiložte také návrh žádosti na podporu Klubíku Centra Pramínek pro nadační fond Siemens.Výběrové řízení je dvoukolové a průběžné, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti podle došlých přihlášek.
Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 35 000 - 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Příborská 602, Frýdek-Místek,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy