Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer | Strojírenství - i absolventi

referenční číslo: 55067 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Vystudoval jsi strojařinu na VŠ a hledáš příležitost, jak uplatnit svoje znalosti v praxi a současně profesně vyrůst? Anebo již zkušenosti máš a poohlížíš se po něčem lepším, než máš teď? Dáme ti pozici, kde budeš koordinovat běh projektů v naší strojírenské výrobě. Tvé zkušenosti zaplatíme a přihodíme 13. plat, flexibilitu a další benefity. Pošli nám aktuální životopis a pojď do toho s námi.
Koordinace výrobních projektů ve strojírenství Práce v CAD Komunikace s výrobou a zadavatelem

Požadujeme

VŠ/VOŠ technika (ideálně strojař) AJ (mírně komunikativní) AutoCAD

Nabízíme

Nadprůměrná mzda 13. plat Bonusy ke mzdě 25 dnů dovolené Flexibilní pracovní doba Příspěvky na stravování Příspěvek na životní pojištění Silný zaměstnavatel, možnost růstu, zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management