Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer | Výrobní firma v Brně!

referenční číslo: 57081 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobní firma s dlouholetou tradicí věnující se zdvihací technice hledá posilu do týmu v Brně – zkušeného Projektového manažera, který si poradí s výzvami a má rád rozmanitou práci v oblasti průmyslové výroby! Máte zkušenost na obdobné pozici a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém? Pak čtěte dále!
Řídit projekty od jejich počáteční fáze až po úspěšné předání zákazníkovi Koordinovat instalace, modernizace a opravy zdvihacích zařízení Komunikovat se zákazníky a dodavateli, dohlížet na kvalitu a dodržování termínů Plánovat a organizovat průběh realizace zakázek, včetně koordinace subdodavatelů a servisních techniků

Požadujeme

Dobré je mít vzdělání v technickém oboru (strojírenství, elektrotechnika a další) Potřebná je praxe v řízení projektů a schopnost číst výkresovou dokumentaci Důležitá je komunikativní úroveň anglického jazyka (B1/B2) a řidičák

Nabízíme

Firemní auto i k osobním účelům Týden dovolené navíc Pružnou pracovní dobu – flexibilní začátek/konec Roční odměny v rámci systému firmy Příspěvek na stravování i na penzijní připojištění Jazykové kurzy v rámci firmy a odborná školení A mnohé další!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika