Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer výstavby nového energetického zdroje

referenční číslo: 55714 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zkušený vedoucí stavebních projektů v energetice Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti energetiky se sídlem v severních Čechách, hledáme zkušeného manažera velkých stavebních projektů (s rozpočtem minimálně v řádu vyšších stovek milionů Kč), nejlépe v energetice či příbuzných odvětvích.
Na této pozici Vás čeká zejména: komplexní zodpovědnost za plánování a realizaci svěřeného projektu zodpovědnost za technickou specifikaci stavby a instalovaných technologií řízení projektového týmu při plánování a realizaci projektu zodpovědnost za efektivní kontrolu nákladů, řízení rizik, zodpovědnost za daný rozpočet zodpovědnost za výběrová řízení a výběr obchodních partnerů (dodavatelů a subdodavatelů) řízení a koordinace všech interních partnerů a externích dodavatelů kontrola harmonogramu prací v rámci projektu a zajištění nápravy v případě zjištěných nedostatků spolupráce se Site Managerem a stavbyvedoucími dodavatelů pravidelný reporting nadřízeným (technický ředitel a představenstvo firmy) o průběhu projektu

Požadujeme

VŠ technické vzdělání stavebního směru (lze nahradit středoškolským vzděláním a praxí) Aktivní dobrá znalost anglického jazyka Zkušenosti s projektovým řízením v oblasti energetické výstavby, nebo průmyslového stavebnictví spojeného s instalací technologií (zpracovatelský průmysl) a několik úspěšně dokončených projektů v odpovídající rozpočtové výši (vyšší stovky mil. až jednotky mld. Kč) Znalost práce na PC (MS Office), MS-Project, schopnost orientace ve výkresové dokumentaci projektu Manažerské a organizační schopnosti, zkušenosti s vedením a motivací podřízených, komunikační a vyjednávací schopnosti, ekonomické myšlení a plánování, přirozená autorita Řidičský průkaz B - aktivní řidič

Nabízíme

příležitost využít své zkušenosti ve velkém a zajímavém projektu pracovní poměr na dobu neurčitou, dlouhodobá perspektiva zaměstnání vysoce motivační finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice zázemí prosperující dynamické společnosti možnost využití zkušeností a znalostí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Management