Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer | zakázková výroba

referenční číslo: 57785 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jako projektový manažer budete mít zodpovědnost za průběh projektu pro naše zákazníky. Jsme menší šeská firma a hledáme do party člověka, kterému není cizí strojírenství a automatizace. Chcete se přidat? Neváhejte, čeká Vás fajn tým a přátelská atmosféra.
Zastřešení průběhu projektu Koordinace projektového týmu, podpora a motivace členů týmu Pravidelné reportování o stavu projektu projektu vedení i zákazníkovi Dodržování termínů, sledování nákladů Analýza a řízení rizik Komunikace se zákazníky a dodavateli Spolupráce na nastavení a ladění systému řízení projektů Vedení a správa dokumentace k projektu Spolupráce napříč různými odděleními společnosti Praxe v projektové kvalitě velkou výhodou

Požadujeme

Vzdělání technického směru Praxe min. 3 roky na obdobné pozici Orientace v projektové dokumentaci, znalost principů konstrukce Zkušenost se zakázkovou výrobou Znalost ISO standardů Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti Velmi dobré organizační schopnosti Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita Anglický / německý jazyk na úrovni min. B1 Aktivní řidič - ŘP sk. B

Nabízíme

Práce ve společnosti s dlouholetou tradicí a neformální atmosférou Možnost profesního i osobního rozvoje Jednosměnný provoz výroby Příspěvek na stravování Sick days Vitamínové balíčky Teambuildingové akce Příspěvek na penzijní připojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl