Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provádění technologií sanace vlhkého zdiva

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29541600746 | aktuálnost: 27.06.2024

Ing. Josef Kolář

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Provádění technologií sanace vlhkého zdiva - mechanická izolace zdiva podřezáním a vrážením nerezových desek, chemickou injektáží ve zkušeném pracovním týmu. Práce jsou realizovány po celé ČR.

Požadavky:
Řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné a pečlivé práce dle stavebního zadaní. Výhoda (není podmínkou) - vyučení v oboru elektrikář nebo zedník.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ucetni@sanace-zdiva.cz;
- telefonicky na čísle 602 554 006 - pan Josef Kolář

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Havlíčkova 1289/24, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy