Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozáři

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29661940789 | aktuálnost: 29.07.2024

Národní památkový ústav

Provozáři

Upřesňující informace

Pšenáková Pavlína, e-mail: psenakova.pavlina@npu.cz
Národní památkový ústav, územní památková správa v Ústí nad Labem, hledá kandidáta/tku na pozici:

Provozář/ka - pracoviště Praha 3
Pracovní náplň:
" provádí drobné provozní a údržbové práce související s chodem pracoviště
" v oblasti autoprovozu provádí pravidelnou a sezonní údržbu vozového parku (max. 10 vozidel - kontrola tech. stavu vozidel, sezonní výměna pneu, zajišťuje servisní prohlídky, STK a měření emisí, zajišťuje servisní opravy vozidel, dohled nad stavem interiéru vozidel aj.)
" vede dokumentaci o motorových vozidlech, následně zapracovává data do tabulkových přehledů evidence spotřeby pohonných hmot vozidel a strojů všech pracovišť ÚPS ÚL a památkových objektů na základě obdržených podkladů
" spravuje agendu pojištění vozidel (spolupráce při řešení pojistných událostí)
" jako řidič zajišťuje občasné jízdy služebním vozem dle potřeb pracoviště
" dohled nad dodržováním vnitřních pravidel a aktuálních směrnic
" odpovědnost za svěřený majetek
" ve spolupráci s příslušnými odděleními se podílí na fyzické likvidaci nepotřebného majetku a zákonných revizích
" spolupráce při inventurách majetku

Požadujeme:
" středoškolské vzdělání s výučním listem
" výborná znalost českého jazyka - komunikace s úřady
" znalost práce na PC
" pečlivost, samostatnost, spolehlivost
" manuální zručnost, fyzická zdatnost, časová flexibilita
" řidičský průkaz skupiny B
" trestní bezúhonnost

Nabízíme:
" platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb., 8. platová třída, stupeň dle délky praxe
" práce na zkrácený úvazek 20 hod/týdně; dle individuální domluvy nejl. v dopoledních hod.
" pět týdnů dovolené, tři dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, volné soboty a neděle
" bezplatné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky
" pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2024
" stabilitu státní příspěvkové organizace

Nástup: dle dohody

Místo výkonu práce: Praha 3 (Sabinova 5)

Motivační dopis se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 17. července 2024 . Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto vypsané výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu. Informace o zpracování osobních údajů uchazečů o zaměstnání jsou uvedeny na www.npu.cz v části: ochrana osobních údajů.

Stravenkový paušál, volné vstupy na objekty NPÚ

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 10 065 - 14 760 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sabinova 373/5, Praha,

Region: Praha

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity