Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozně-výrobní technolog (m/ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29639700726 | aktuálnost: 29.07.2024

BRANO a.s.

Upřesňující informace

POŽADAVKY
SŠ /VŠ vzdělání technického směru.
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách. Všeobecná znalost technologických a výrobních procesů (obrábění - CNC stroje, svařování - robotizované buňky, montáže) kreslení výkresů (AutoCad), popřípadě jiných technologií.
Uživatelská znalost MS Office.
Znalost AJ - mírně pokročilá.
ŘP sk.B
Samostatnost, flexibilita, pečlivost, důslednost, týmové chování, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.
Schopnost realizace změn ve výrobních procesech.

NÁPLŇ PRÁCE
Zpracování technologické dokumentace pro výrobu.
Tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby. Optimalizace výrobních procesů (výběr a zkoušky nových nástrojů, apod.).
Spolupráce při nákupu strojního vybavení -
uvolňování a sledování nových zařízení a procesů.
Úzká spolupráce s interní výrobou. Spolupracuje při kontrole kvality.

NABÍZÍME
Finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání
a praxe.
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč/měsíčně
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Věrnostní příspěvek dle kolektivní smlouvy
Příspěvek na rekreaci ve vlastním zařízení na Malé Morávce
Příspěvek na dětské rekreace

kontakt: e-mailem, telefonicky 8 - 14 hod.,

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: mírně pokročilá

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - autocad Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Račanech 100, Jilemnice, 51401

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

BRANO a.s.