Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář | 13. a 14. plat

referenční číslo: 56043 | aktuálnost: 31.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v oblasti automotive v Ostravě - Kunčičích hledáme Provozní elektrikáře. Nástup do kmene společnosti.
samostatně pracovat na odstraňování elektro poruch výrobního zařízení (HMI panely, fr.měniče do 400kW / Simoreg, Simovert, PLC) diagnostikovat poruchy pomocí využívatí PLC systémy zařízení provádět preventivní kontroly a opatření připravovat a opravovat náhradní díly

Požadujeme

min. středoškolské vzdělání technického směru - elektro praxi na obdobné pozici v délce alespoň 2 roky vyhláška 194/2022 Sb. (bývalá Vyhláška 50/1978 Sb., minimálně §6) znalost a zkušenost s prací s PLC (Siemens, Allen Bradley, apod.) znalost a zkušenost s průmyslovými sítěmi (Profibus, Profinet, Modbus apod.) schopnost logického úsudku a proaktivní přístup znalost MS Office na uživatelské úrovni ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme

13. a 14. plat odměny ke mzdě (měsíční prémie, docházkový bonus) 25 dní dovolené cafeteria dotované stravování v závodní kantýně multisport karta příspěvek na penzijní a životní pojištění možnost odborných kurzů, jazykové výuky aj. dobrá dopravní dostupnost (vlak, MHD, autobus do 5min) možnost se dostat k zajímavým nadnárodním projektům v oblasti automatizace/robotizace zvýhodněný tarif od T-mobile pro zaměstnance a jejich blízké (Sim, internet, TV) firemní akce pro zaměstnance a jejich blízké příspěvky na letní tábory pro děti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 33 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl