Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17326750713 | aktuálnost: 10.09.2024

Wicke CZ, s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme:

• SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro
• znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 (akt. NV 194/2022 Sb.) a normy ISO 9001
• znalost CNC strojů (výhodou)
• orientaci a čtení v technické dokumentaci
• praxi v opravách strojů a zařízení ve výrobní společnosti
• samostatnost, spolehlivost a týmového ducha
• ochotu pracovat v 2směnném provozu

Náplň práce:

• základní práce při opravách elektrických instalací
• zapojování částí elektrických instalací, např. pojistek, jističů, atd.
• kontrolu a opravy přenosného elektrického nářadí
• znalost opravy jednotlivých systémů elektrických rozvodů a CNC strojů výhodou

Nabízíme:

• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové hodnocení dle praxe a zkušeností s možností růstu mzdy
• 25 dnů dovolené
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč/km (trasa bydliště - zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek 15.000,- Kč za získání nového zaměstnance
• věrnostní odměny za odpracované roky (3,5,10,...let)
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• dotované teplé nápoje z automatů
• pravidelná obměna pracovního oblečení
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE

Ostatní:

• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb. od roku 2022 nařízení vlády 194/2022PHP_EOLJiné výhodou je znalost CNC strojů a orientace v technické dokumentaciPHP_EOL

Místo pracoviště: 626, Slušovice, 76315

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity