Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář / elektrikářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29623340706 | aktuálnost: 05.07.2024

KOVÁRNA a.s.

Upřesňující informace

- Náplň práce: opravy a údržba strojů a zařízení
- Požadavky: SOU - elektro, platné oprávnění min. dle §6 vyhlášky č. 50/1978 Sb. (nově §6, nařízení vlády č.194/2022 Sb.), praxe na pozici provozní elektrikář
Nástup možný ihned nebo dohodo, PP na dobu určitou 1 rok, po roce zaměstnání změna na dobu neurčitou.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravování v závodní jídelně, příspěvek na stravování ve výši 99,- Kč za každou odpracovanou směnu, příspěvek na penzijní připojištění, práce v přátelském kolektivu
- V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky (po - pá 8 - 13 hod)

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Škodovkou 893, Hradec Králové, 50004

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity