Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář - elektrikářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29655780707 | aktuálnost: 29.07.2024

GEMEC - UNION a.s.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
" oprava a údržba elektrických strojů a instalací
" kontrola přenosného elektrického nářadí se záznamem výsledku revize
" obsluha energetických zařízení o výkonu do 1MW
" pravidelná kontrola technologických zařízení
" spolupráce při realizaci revizí
Požadavky:
" Odborná způsobilost k výkonu činností v elektrotechnice dle § 9 nařízení vlády č. 194/2022 Sb. § 6, § 7
" Samostatnost, zodpovědnost, ochota vzdělávat se
" Řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
" Tvůrčí práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
" Finanční odměnu odpovídající odvedené práci
" Možnost profesního vzdělávání
" Systém firemních benefitů - UNI šeky
" 2x ročně mimořádné prémie dle hospodářského výsledku
" Možnost ubytování a příspěvky na stravování
" Náborový příspěvek 30 000,- Kč
" Mzda včetně benefitů 28.500,- až 35.000,- Kč s možností dalšího růstu
V případě zájmu zašlete profesní životopis na adresu:
" GEMEC-UNION a.s., divize Stavební konstrukce Jívka, Jívka 187,
542 13 Jívka
" kontaktní osoba: Hana Stonjeková, email.: Hana.Stonjekova@gemec.cz,
tel.: 499 829 823

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné odborná způsobilost k výkonu činností v elektrotechnice dle § 9 nařízení vládyPHP_EOL

Mzda: 28 500 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 187, Jívka, 54213

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity