Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29598060760 | aktuálnost: 06.07.2024

ASSMONT s.r.o.

Upřesňující informace

První kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00-11:00 hod. a 13:00-16:00 hod. nebo e-mailem.

NÁPLŇ PRÁCE:

- provádění instalace elektrotechnických zařízení dle výkresové dokumentace,
- provádění pravidelné údržby elektrotechnických zařízení,
- odstraňování závad na elektrotechnických zařízeních,
- opravy a údržba elektrického ručního nářadí.

POŽADUJEME:

- min. odborné vzdělání v oboru elektrotechnika, případně mechatronika,
- platné osvědčení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.,
- znalost NJ nebo AJ velkou výhodou,
- výborné komunikační dovednosti,
- schopnost týmové spolupráce, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost a flexibilitu,
- znalost práce na PC (MS Office),
- praxe na obdobné pozici výhodou.

NABÍZÍME:

- HPP na dobu neurčitou - týdenní pracovní doba 37,5 hod.,
- stravenky ve výši Kč 194,-/den,
- příspěvek na dojíždění Kč 1 500,-/měsíc (vzdálenost nad 20 km),
- rozmanitou práci v mezinárodním prostředí,
- týmovou spolupráci a podporu zkušenějších kolegů,
- firemní akce, dárkové balíčky apod.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jaroslava Ježka 925/20, Jeseník, 79001

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy