Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní elektrikář | Vhodné i pro juniory a absolventy!

referenční číslo: 55554 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k jednomu z největších výrobců a prodejců sanitárních potřeb v České republice a na Slovensku! Aktuálně hledáme nového kolegu na pozici Provozního elekrikáře (bez cestování) na jednosměnný provoz (pouze ranní směny). Chcete se stát součástí firmy s dlouholetou tradicí, jež nabízí řadu skvělých benefitů jako je příspěvěk na penzijní připojištění, dotované obědy, odborná školení a mnoho dalšího? Stačí, když máte vyhlášku a výhodou je i kratší praxe v obdobné roli, pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty!
Zajišťování hladkého chodu strojů firmy Opravy elektrických částí zařízení Preventivní kontroly strojů a předcházení problémům Výběr náhradních elektrotechnických dílů Spolupráce s ostatními členy týmu na zlepšování výrobních procesů

Požadujeme

Vzdělání v oboru elektro Platnou vyhlášku (50/1978 Sb., § 6 nebo 194/2022 Sb.) Výhodou je alespoň praxe v elektroúdržbě ve výrobní firmě

Nabízíme

Práci v jednosměnném provozu – pouze ranní směny Postupné navyšování dovolené Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na volnočasové aktivity Dotované obědy Zvýhodněný tarif od O2 Odborná školení Možnost osobního i kariérního rozvoje Kurz angličtiny přímo ve firmě A další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)