Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní montér - montérka vodovodů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29518160793 | aktuálnost: 28.06.2024

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou.
Nabízíme:
" Volné pracovní místo Provozní montér vodovodů,
" nástupní mzdu 30100 Kč měsíčně,
" prémie 5 % měsíčně dle hodnocení stanovených ukazatelů pro pracovní pozici,
" jistotu a stabilitu silné společnosti,
" důsledné dodržování pracovněprávních předpisů a kolektivní smlouvy,
" možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
Benefity:
" Příspěvek na stravování/stravenková karta,
" 5 týdnů dovolené,
" 5 dnů zdravotního volna za rok,
" příspěvek na životní a penzijní připojištění až 1100 měsíčně,
" nadstandardní lékařská péče,
" telemedicína poskytovaná i pro rodinu (lékař na telefon včetně specialistů),
" rekreace v podnikových zařízeních za výhodné zaměstnanecké ceny,
" letní tábor pro děti zaměstnanců,
" zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinu,
" 13. a 14. mzda a možnost dalších mimořádných odměn.
Co Vás čeká:
" Odstraňování havárií na vodovodní síti,
" provádění a řízení provozních, montážních a údržbářských prací na vodovodních sítích a vodohospodářských objektech,
" vykonávání pracovní pohotovosti dle stanoveného harmonogramu.
Požadujeme:
" SOU s výučním listem (instalatér, topenář nebo jiný příbuzný obor),
" řidičský průkaz skupiny B, výhodou C,
" praktické myšlení, samostatnost, preciznost, přesnost a fyzickou zdatnost.
Výhodou bude:
" zkušenost s montážními pracemi v terénu,
" práce s PC na uživatelské úrovni.
Tel. kontakt: Pondělí - pátek 8:00 - 14:00 hod.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská úroveňPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B podmínkouPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C výhodou PHP_EOLJiné SOU s výučním listem (instalatér, topenář nebo jiný příbuzný obor)PHP_EOL

Mzda: 30 100 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 94, Špindlerův Mlýn, 54351

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity