Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní obsluha/ Posunovač Střelice

referenční číslo: 55852 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu na pozici provozní obsluhy, která nám pomůže s přepravou a skladováním našich produktu.
Technické prohlídky, přejímky, plombování vozů Kontrola vozů dle RID Obsluha a údržba zařízení a objektu Odběr vzorků Komunikace s kolegy naprič firmou

Požadujeme

Vzdělaní v technickém oboru
Řidičský průkaz B

Nabízíme

Cafeteria až 13 000 Kč/rok na volnočasové aktivity Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 000 Kč/měsíc Příspěvek na pojištění odpovědnosti ve výši 1 500 Kč/měsíc Zvýhodněné ceny paliva 25 dnů dovolené + 3 dny osobního volna Stravenky ve výši 165 Kč/den Stabilní zázemí významné české společnosti Možnost zajímavé a rozmanité práce Zdarma konzultační služby v oblastech právních, finančních, psychologických a zdravého životního stylu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba