Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní ředitel/ka

referenční číslo: 55180 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Naším klientem je přední distribuční a konzultační společnost v oblasti elektrických i neelektrických zařízení. S více než 30 lety zkušeností je etablovanou a důvěryhodnou značkou v tomto odvětví.
Hledáme zkušeného Provozního ředitele, který bude mít klíčovou roli ve vedení a řízení každodenního provozu firmy.
Pracovní pozice je zařazena v organizační struktuře přímo pod majitelem společnosti.
S ohledem na to, že klient je ze segmentu malých firem, budete se běžně setkávat s klíčovými partnery, rozhodovat o řešení obchodních, ale i servisních případů apod.. Předpokládáme tedy, že pro úspěšné zvládání této role je nutný vztah k produktu.

Náplň práce

  • Řízení a koordinace všech provozních činností společnosti.
  • Zajištění optimálního využití zdrojů a efektivního hospodaření s nimi.
  • Vedení a motivace týmu provozního personálu.
  • Vedení obchodního týmu a dosažení stanovených obchodních cílů.
  • Zajištění dodržování všech příslušných právních předpisů a standardů.

Požadujeme

  • Minimálně 5 let zkušeností v provozním řízení, ideálně v oblasti distribuce technických výrobků.
  • Angličtina umožňující běžnou pracovní komunikaci – na pozici se setkáváte s mezinárodními partnery společnosti.
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti managementu, ekonomie a ideálně technického oboru.
  • Prokazatelná schopnost vedení obchodního týmu k výsledkům.
  • Zájem o dlouhodobou perspektivní spolupráci.

Nabízíme

  • Možnost účastnit se na rozvoji a růstu společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Služební auto k soukromému použití
  • Mobilní telefon s neomezeným voláním a internetem.
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění.

Mzda: 80 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Management, Technika, elektrotechnika