Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní údržbář s vyhláškou 50

referenční číslo: 58035 | aktuálnost: 26.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám provozního údržbáře pro jednosměnný provoz, který zajistí údržbu a správu budov v areálu čtyř hal na Kladně. Budete se starat o preventivní a prediktivní údržbu, elektrotechnické činnosti i drobné opravy. Nabízíme stabilní pracovní prostředí, atraktivní benefity a přátelský kolektiv.
Preventivní a rediktivní údržba a správa budov v areálu Samostatná elektrotechnická činnost Práce ve výškách s podporou techniky Drobné manuální a řemeslné práce na zařízení budov

Požadujeme

Elektrotechnické vzdělání splňující požadavky NV 194/2002 Sb., minimálně § 6 (dříve vyhláška 50/78) - nutnost Schopnost orientace v běžné výkresové dokumentaci Manuální zručnost a samostatnost Ochota zajištění pohotovostí mimo pracovní dobu a víkendových služeb v případě mimořádné potřeby zaměstnavatele (cca týden v měsíci) Svářečský průkaz nebo jiné rozšiřující oprávnění vítáno, ale není nutností ŘP skupiny B

Nabízíme

Stravenková karta – 140,-/den Zvýhodněný telefonní tarif 5 týdnů dovolené Dotovaná Multisportkarta nebo příspěvek do cafeterie Příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění Bonusy ke mzdě ve výši 16% + půl roční bonusy Příjemné pracovní prostředí v moderním areálu, přátelský kolektiv Pracovní doba pondělí - pátek a stálá ranní směna
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura