Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Provozní zámečník - pracovník strojní údržby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17452650796 | aktuálnost: 28.06.2024

P R O M O N T, a.s.

Upřesňující informace

KONTAKT - tel.: 774 601 754, e-mail: p.holanova@promont-as.cz

Společnost P R O M O N T a.s. - dlouholetý a stabilní zaměstnavatel v oblasti strojní údržby a výroby tepelných výměníků, tlakových a netlakových nádob, nádrží, potrubí, reaktorů a kolon z uhlíkových, austenitických a duplexních materiálů, hledá vhodného kandidáta na rozšíření týmu střediska údržby, na pozici :

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Náplň práce:
- provádění běžné strojní údržby a oprav strojů a zařízení na svěřeném úseku
- práce v dílně / provoze
- jednosměnný ranní provoz

Požadujeme:
- min. SOU - vyučení, nejlépe strojírenského směru
- manuální zručnost , spolehlivost, důslednost,
- samostatnost, aktivní přístup při řešení problémů,
- technické myšlení (čtení a orientace v technické dokumentaci výhodou),
- ochota učit se novým věcem,
- jeřábnický, vazačský nebo VZV průkaz výhodou,
- ŘP sk. B výhodou

Nabízíme:
- nástupní mzda dle praxe a kvalifikace dohodou
- zajímavou a zodpovědnou práci
- příspěvek zaměstnavatele na stravování formou stravenek
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dětské tábory
- odměny při životním jubileu
- možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace v rámci oboru
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní pojištění
- příspěvek na dopravu pro mimoostravské

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 200 - 250 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Chemická 2122/3, Ostrava, 70900

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy