Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Quality manager

referenční číslo: 55178 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu, která je je jedním z předních světových výrobců audio produktů a systémů pro automobilový průmyslu, hledáme QUALITY MANAGERA.
zastupování společnosti v oblasti kvality vést, řídit a motivovat podřízené (do 15 zaměstnanců) nastavovat a optimalizovat procesy managementu kvality v celé organizaci nastavovat a zlepšovat ukazatele v oblasti kvality jednat se zákazníky a dodavateli provádět procesní, systémové a dodavatelské audity, účast na auditech třetí stranou řešení zákaznických a interních reklamací reporting vedení společnosti

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání prokazatelné zkušenosti v oblasti kvality na vedoucí pozici (automotive) znalost nástrojů kvality (8D, ISHIKAWA, 5W, FMEA) a normy IATF 16949 zkouška auditora dle VDA 6.3 znalost systému ISO/TS 16949 a VDA velmi dobré komunikační a organizační schopnosti AJ pro denní využití slovem i písmem pokročilá znalost na PC aktivní řidič

Nabízíme

stabilní zázemí mezinárodní společnosti pružnou pracovní dobu 5 týdnů dovolené 13. plat výkonnostní prémie a bonusy stravenkový paušál příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní pojištění docházkový bonus vstupní bonus 10 000 Kč spoustu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Tvůrčí práce, kultura, umění, Výroba, průmysl